مدیرکل زندان های مازندران : فرآیند آموزشی کانون اصلاح و تربیت در شکل گیری شخصیت زندانیان جوان موثر است

 

مدیرکل زندان های استان مازندران در بازدید از کانون اصلاح و تربیت فرآیند آموزشی در کانون را در شکوفایی استعداد های نهفته زندانیان و شکل گیری شخصیت آنان موثر دانست.

 

مدیرکل زندان های استان مازندران در ادامه بازدید های دوره ای به همراه معاون اداری و مالی و رئیس اداره حفاظت و اطلاعات زندانهای استان از کانون اصلاح و تربیت مازندران بازدید کرد.

علی استادی با حضور در کانون اصلاح و تربیت ضمن دیدار چهره به چهره با مددجویان جوان،  فعالیت های فرهنگی و تربیتی و بهداشت و درمان کانون را مورد بررسی قرار داد .

 وی در بازدید از کانون اصلاح و تربیت بر استمرار اجرای برنامه های موثر فرهنگی و آموزشی برای زندانیان نوجوان کانون تأکید و بیان کرد، فرآیند آموزشی کانون اصلاح و تربیت در هدایت و شکل گیری شخصیت  زندانیان جوان و نوجوان موثر است .

 استادی تصریح کرد، برای جلوگیری از اتلاف وقت، ایجاد انگیزه، پرورش فکر و شکوفایی استعداد زندانیان با هدف بازگشت سعادتمندانه به جامعه باید زمینه حضور هر مددجوی جوان حداقل در یک رشته آموزشی کلاسیک را فراهم کرد.  

مدیرکل زندان های مازندران همچنین بر اهمیت کنترل شیوع بیماری کرونا در زندانها اشاره کرد و گفت: اقدامات خوبی در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام شد، ولیکن بیشترین دغدغه ما  کاهش جمعیت کیفری در زندانهاست چرا که تراکم جمعیت در زندانها نتیجه تلاش و کوشش همکاران ما در حوزه بهداشت و درمان را بی ثمر می سازد.

وی افزود، رئیس کل دادگشتری مازندران همکاری و تعامل خوبی با زندان های استان داشته و در اجرای سیاست های زندان زدایی و کاهش ورودی ها در چند ماه گذشته اقدامات مناسب انجام شده است .

مدیرکل زندان های استان با حضور در جمع مهرجویان کانون علاوه نظارت بر نحوه اجرای دستور العمل حقوق شهروندی در زندان نسبت به بررسی مشکلات قضایی آنان اقدام و رهنمودهای لازم را ارائه نمود.

مدیرکل زندان های مازندران همچنین در بازدید میدانی از کانون اصلاح و تربیت، ساخت سالن غذا خوری مناسب برای مددجویان و بهسازی و تجهیز سالن ملاقات را از اولویت های این مجموعه برشمرد.

انتهای پیام /

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*