مراسم احیای لیالی قدر در زندان آمل

 

به گزارش مسئول روابط عمومی اداره زندان آمل، مراسم شب قدر ۱۹ماه مبارک رمضان ویژه مددجویان، سربازان وظیفه و پرسنل در زندان شهرستان آمل با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در اولین شب از شب های پرفضیلت قدر، مددجویان ،سربازان وظیفه و پرسنل زندان آمل با حضور پرشور در احیاء این شب،دل را از غبار گناه شستند.

حاضرین در این مراسم معنوی در شب ضربت خوردن مولای متقیان امیر بیان علی علیه السلام با توسل به آن امام همام از خداوند طلب عفو و بخشش کردند.

در این محفل حجت السلام علی اکبر شاکری مسئول فرهنگی اداره زندان آمل با برشمردن فضائل شب های قدر بهترین فرصت توبه و بازگشت را در این شب ها دانست.

وی افزود، در شب های قدر بی آنکه به سنگینی بار گناهانمان بیاندیشیم باید با دل شکسته اما امیدوار به رحمت حق درهای توبه را بکوبیم و از خداوند توبه پذیر طلب بخشش کنیم.

در ادامه حجت السلام سید حسین حسینی کارشناس فرهنگی زندان آمل در جمع سربازان  وظیفه بعد از تلاوت دست جمعی کلام الله مجید در خصوص دوری از یاس و ناامیدی و امید به رحمت الهی سخن گفت.

حسینی بخشی از مجلس خود را به روضه خوانی و توسل به حضرت علی علیه السلام اختصاص داد و در انتهای ویژه برنامه شب قدر مددجویان، سربازان وظیفه و پرسنل زندان آمل با قرائت دعای جوشن کبیر و قرآن به سر و عزاداری برای مولای متقیان جهان حضرت علی (ع) دل را به عالم ملکوت پیوند دادند و لحظاتی روحانی را رقم زدند./

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*