مراسم استقبال از خادمان و پرچم حرم مطهر رضوی در زندان بابل

 

همزمان با ایام دهه کرامت، ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه سلام الله علیها و ولادت هشتمین امام شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و الثناء ، مراسم استقبال از خادمان و پرچم مطهر حرم رضوی در اداره زندان شهرستان بابل برگزار گردید.

علی اکبر جعفرزاده، رئیس اداره زندان شهرستان بابل در حاشیه این مراسم و در نشست با خادمان حرم مطهر، از کلیه دست اندرکاران که در چند سال اخیر زحمت هماهنگی برای ورود این پرچم مطهر به زندان بابل را می کشند، تشکر کرد.

وی افزود، در سال جاری محدودیت های بهداشتی سبب گردید تا علاقه مندان فقط از طریق بصری نسبت به این پرچم عرض ارادت کنند، لیکن در سال های گذشته شاهد ابراز ارادت و احساسات شدید و عمیق کارکنان، سربازان و زندانیان این اداره نسبت به این پرچم بودیم.

حجت الاسلام والمسلمین یاسینی، روحانی کاروان حامل پرچم مطهر رضوی نیز از نظم و فضای معنوی حاکم بر این مراسم تقدیر و تشکر کرد.

وی ابراز امیدواری نمود تا مشکلات جامعه انسانی به ویژه مسلمانان حل گشته و به ویژه بیماری کووید نوزده که چندماهی است موجب دردسرهایی برای همه مردم دنیا من جمله کشور عزیزمان ایران شده ریشه کن شود و عاشقان امام هشتم بتوانند بدون هیچ نگرانی به زیارت بارگاه این امام رئوف مشرف شوند./

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*