مراسم بزرگداشت سردار جلیل القدر انقلاب شهید حاج قاسم سلیمانی در زندان ساری

مراسم بزرگداشت سردار جلیل القدر انقلاب شهید حاج قاسم سلیمانی در زندان ساری

 

مراسم بزرگداشت سردار سلحشور ایران سپهبد شهید قاسم سلیمانی ساعت ۸ صبح روز جاری با قرائت قرآن، مداحی و سخنرانی در زندان ساری آغاز شد.

 

حجت الاسلام رضائیان طی سخنانی ضمن عرض تسلیت شهادت مظلومانه سردار بزرگ انقلاب و مقاومت اسلامی، سردارحاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه آقا امام زمان (عج) ، رهبر عزیز انقلاب و همه مردم و کارکنان زندان،  به بیان فلسفه شهادت و تشریح زاویایی شخصیت والای آن شهید جلیل القدر پرداخت .

رضائیان افرود،  شهادت کاملترین وشیرین ترین و حد نهایت عاشقی است ، عشق حقیقی و خالصانه به خداوند، در حقیقت شهادت مرحله عشق به خداست که با آن وصال و تقرب به پروردگار برای یک شهید مهیا می گردد.

وی گفت:  به فرموده رهبر معظم انقلاب، شهادت تنها پاداشی است که پس ازسالها جان فشانی و ایثار و تلاش سردار جلیل القدر مقاومت و انقلاب نصیبش گردیده است.

حجت الاسلام رضائیان بیان کرد،  درعظمت و شخصیت وجود گوهر بار این سردار خوبیها همین بس که از لحظات ابتدایی شهادتش عالم اسلام و قلوب تک تک آزادیخواهان جهان را غرق در بهت و ماتم و عزا نمود.

درادامه ابراهیمی مدیر اداره زندان ساری با عرض تسلیت شهادت سردار رشید  انقلاب سپهبد سلیمانی  بیان داشت، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مالک اشتر انقلاب وتجلی کامل بندگی  و ولایت مداری بوده است و راه و منش بجا مانده از آن شهید جلیل القدر چراغ و مشعل فروزان تحقق آرمانهای مسلمانان و آزادیخواهان است.

وی بیان داشت، دشمنان اسلام و انقلاب و مقاومت بر این باور پوچ و واهی اند که با شهادت سردار سلیمانی مسیر پویایی انقلاب و مقاومت و ظلم ستیزی دچار اختلال و انحراف می گردد، ولیکن آمریکا این شیطان بزرگ و همه سردمداران حکومتهای زیاده خواه جهان باید بدانند هرچند شهادت و نبود این سرداران عظیم ثلمه ایی برپیکر این انقلاب و بدنه مقاومت است، اما دشت بزرگ دین انقلاب و مقاومت مملو از شکوفه هایی است که با خون این دلاور مردان خدایی شکوفا گردیده و هر روز پویاتر و قوی تر از گذشته دراعتلای پرچم رسالت نبوی و تعالیم قرآنی و تحقق  پیام حسینی قدم برداشته و درخت انقلاب و مقاومت تنومندتر می گردد./

مراسم بزرگداشت سردار جلیل القدر انقلاب شهید حاج قاسم سلیمانی در زندان ساری

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*