مراسم روز زیارتی حضرت امام رضا(ع) در زندان بهشهر
مراسم روز زیارتی حضرت امام رضا(ع) در زندان بهشهر

مراسم روز زیارتی حضرت امام رضا(ع) در زندان بهشهر

مراسم زیارتی حضرت امام رضا(ع) با حضور رئیس و جمعی از کارکنان و مشارکت تمامی زندانیان و پیرغلام شهرستان بهشهر در زندان برگزار گردید

 

 

به گزارش روابط عمومی زندان بهشهر، روزچهارشنبه مورخ ۲۵/۵/۹۶ مراسمی به مناسبت  ۲۳ ذی القعده روز زیارتی مخصوص حضرت امام رضا (ع) در نمازخانه بند عمومی زندان بهشهر برگزار گردید.

“حجت الاسلام علیرضا بیاتی” مسئول فرهنگی زندان با استناد به آیات شریفه قرآن کریم و احادیثی از پیامبران و ائمه اطهار(ع) پیرامون خلقت انسان ، خلیفه خدا شدن انسان بر روی زمین ، روند تکامل انسان و شناخت انسان نسبت به ائمه (ع) سخن گفت.

وی عمل به واجبات ، مستحبات و ترک محرمات و مبارزه ی با هوای نفس را راه ارتباط با خدا و انبیاء و ائمه اطهار (ع) دانست .

 ” بیاتی ” وجود ائمه اطهار(ع) و پیامبران الهی را از عنایات خداوند باری تعالی دانست که در جهت تعالی و رشد انسانها و همچنین الگوی مناسب برای رسیدن به قله های رفیع انسانیت قرار داده است .

ویافزود، ۲۳ ذی القعده روز بسیار شریفی است ، این روز زیارتی مخصوص حضرت امام رضا (ع) است و زیارت آن حضرت از دور و نزدیک سنت است.

همچنین به منظور گرامیداشت این روز با دعوت از مداح معروف و پیرغلام شهرستان بهشهر حاج عقیل عسکری زیارت نامه ی آن حضرت ، مداحی و نوحه سرایی در زندان برگزار شد .

مراسم زیارتی حضرت امام رضا ( ع) محیطی معنوی و روحانی در زندان ایجاد کرد و در روحیه ی مددجویان و حاضرین در مراسم بسیارتاثیر گذار بود./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*