مراسم پاسداشت مقام سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی در زندان نوشهر

مراسم پاسداشت مقام سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی در زندان نوشهر

 

به گزارش روابط عمومی اداره زندان نوشهر صبح امروز مراسم گرامیداشت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور حداکثری کارکنان و مددجویان زندان برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ داغمه چی فرمانده سپاه شهرستان چالوس به ارائه مطالبی پیرامون ویژگی های شخصیتی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت.

وی تصریح کرد، شهید حاج قاسم سلیمانی فردی خدا محور و مخلص بود و تعلقی به دنیا و آنچه در آن وجود دارد، نداشت و خود را برای حضور در محضر خداوند بزرگ به واسطه شهادت مهیا کرده بود.

وی در ادامه به ابعاد بیشتر شخصیت سردار بزرگ پرداخت و گفت: سردار سلیمانی ولایت پذیر و یک سرباز واقعی برای ولایت بود، او تمام اراده اش با اراده ولی زمان هماهنگ بود.

سرهنگ داغمه چی بیان کرد، محبوبیت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی محدود به جغرافیای ایران اسلامی نیست و تمامی پیروان راه حق و عدالت سردار را دوست داشتند.

وی ضمن تشکر از علی دستاران رئیس اداره زندان نوشهر و کارکنان خدوم زندان،  برگزاری چنین برنامه های را یک درس بزرگ برای خود و همگان توصیف کرد.

در ادامه علی کلهر از مداحان و ذاکران بزرگ و نامی کشور با ابیاتی در مدح شهدا و رشادت های سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی حال و هوای معنوی بیشتری را برای حاضرین فراهم آورد و با اشاره به ایام شهادت حضرت زهرا(س) از غربت و مظلومیت این بانوی بزرگ و ارادت قلبی شهدا به مادر همه شیعیان سخن گفت./

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*