مسابقات فوتبال ساحلی سربازان وظیفه زندانهای مازندران با قهرمانی ندامتگاه محکومین مواد مخدر پایان یافت

 

مسابقات یکروزه فوتبال ساحلی سربازان وظیفه زندانهای استان مازندران با شرکت ۹۰ نفر در قالب ۹ تیم با قهرمانی ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان به پایان رسید .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران، اولین دوره مسابقات فوتبال ساحلی سربازان وظیفه زندانها به مناسبت ایام الله دهه فجر در استان مازندران برگزار گردید .

این مسابقات با حضور “عادل عالیشان” معاون توسعه ورزشهای همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران،  سرهنگ عموزاد فرمانده یگان حفاظت زندانها ، حجت الاسلام خالق معافی رئیس دفتر فرهنگی  وتربیتی زندانهای استان ، “مهدوی” رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری و داداشی رئیس ندامتگاه محکومین مواد مخدر برگزار شد.

حجت الاسلام خالق معافی رئیس دفتر فرهنگی و تربیتی زندانهای  استان مازندران بیان کرد، طبق سنوات گذشته به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و دهه مبارک فجر برنامه های مختلفی برای گروههای هدف به اجرا در می آید و مسابقات ورزشی نیز یکی از این برنامه هاست.

وی افزود،  با توجه به اینکه در آستانه ایام الله ۲۲ بهمن و دهه مبارک فجر قرار داریم، یک دوره مسابقات فوتبال ساحلی برای زندانیان، سربازان وظیفه و کارکنان برنامه ریزی شده است .

معافی تأکید کرد، با توجه به مساعد بودن هوا و در اختیار داشتن امکانات سخت افزاری برای اولین بار مسابقات فوتبال ساحلی در زندانهای کشور اجرا گردید که با استقبال بسیار خوبی همراه شد.

رئیس دفتر فرهنگی و تربیتی زندانهای مازندران تصریح کرد، این مسابقات با قضاوت داوران هیئت فوتبال ساحلی استان و با شرکت بیش از ۹۰ نفر سرباز در قالب ۹ تیم برگزار شد .

عالیشان معاون توسعه ورزشهای همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران حضور سربازان وظیفه و زندانیان به فوتبال ساحلی را اقدامی موثر و سازنده اداره کل زندانهای استان مازندران در راستای سیاستهای اصلاحی و تربیتی خواند .

وی افزود، ورزش نه تنها باعث تقویت قوای جسمانی می شود، بلکه به لحاظ روحی و روانی آرامش خاصی به انسان هدیه می کند.

عالیشان بیان کرد، اداره کل ورزش و جوانان استان در جهت ارتقاء فعالیتهای ورزشی در زندان در زمینه آموزش، کمکهای مالی و تهیه البسه ورزشی همکاری خواهد نمود.

در پایان این مسابقات یکروزه تیم فوتبال ساحلی ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان مازندران به مقام اول دست یافت و تیم های زندان ساری و قائمشهر به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند. /

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*