معاون قضایی، اجرای احکام و امور مجلس سازمان زندانهای کشور: کاهش جمعیت کیفری از دغدغه های اصلی سازمان زندانهاست

 

معاون قضایی سازمان زندانهای کشور در بازدید از زندانهای استان مازندران کاهش جمعیت کیفری و تعیین وضعیت زندانیان تحت قرار را از مهمترین دغدغه های سازمان زندانها برشمرد.

 

سیروس شیخ پور” معاون قضایی،اجرای احکام و امور مجلس سازمان زندانهای کشور و هیئت همراه درحالی که علی اکبر غفاریان مدیر کل زندانهای استان مازندران آنان را همراهی می کرد، از کانون اصلاح و تربیت مازندران بازدید کردند.

این مقام ارشد سازمانی ضمن بازدید از بندها و اماکن داخلی کانون به صورت چهره به چهره با زندانیان نوجوان کانون اصلاح و تربیت گفتگو نمود.

وی ضمن ابراز رضایت از وضعیت بهداشتی، فعالیتهای فرهنگی، تربیتی و آموزشی کانون، از اشراف کامل رئیس مجموعه بر اوضاع و احوال زندانیان و پیگیری مجدانه پرونده های قضایی آنان قدردانی کرد.

شیخ پور در این بازدید بر اجرای مطلوب دستورالعمل جدید رئیس قوه قضاییه در خصوص ساماندهی زندانیان و تعامل سازنده زندان با مراجع قضایی با هدف کاهش جمعیت کیفری تأکید کرد.  

معاون قضایی سازمان زندانهای کشور تغییر نگرش قضات درکاهش ورودی متهمین به زندان و تعیین وضعیت قضایی زندانیان تحت قرار را نیز از دغدغه های سازمان زندانها برشمرد.

معاون قضایی، اجرای احکام و امور مجلس سازمان زندانهای کشور از دیگر زندانهای استان از جمله زندان ساری و زندان بابل نیز بازدید نمود. /

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*