نشست مشترک مدیرکل زندانهای استان با معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران

 

مدیرکل زندانهای استان مازندران در نشست با معاون سیاسی و امنیتی و مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری تهیه ساختمان اداره کل را مهمترین دغدغه کارکنان زندانها استان عنوان کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران، نشست مشترک معاون سیاسی امنیتی استانداری و مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری با مدیرکل زندانهای مازندران، معاونین و رئیس اداره حفاظت و اطلاعات برگزار شد.

“علی استادی” مدیرکل زندانهای مازندران در هفته گذشته به منظور رفع برخی از مشکلات پیش رو و اخذ مساعدت در راستای تکمیل پروژه های نیمه تمام و تهیه زمین یا ساختمان برای اداره کل با استاندار مازندران دیدار نمود.

دیدار “دکتر حسن نژاد” معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران به منظور بررسی و آشنایی بیشتر با مشکلات کارکنان اداره کل زندانهای استان و بازدید میدانی از ساختمان فعلی انجام شد. وی همچنین در نشست مشترک با مدیرکل زندانهای مازندران پیرامون راهکارهای اجرایی و موانع احتمالی بحث و تبادل نظر کردند.

علی استادی تهیه زمین یا ساختمان اداری برای اداره کل و کمبود وسایل نقلیه را از مهمترین دغدغه های این مجموعه عنوان کرد و اظهارداشت، کمبود امکانات و عدم برخورداری از فضای مطلوب ضمن کاهش میزان خدمت رسانی موجب تضییع حقوق مراجعه کنندگان می شود.

وی افزود، هدف ما خدمت به جامعه و مردم است و همکاران ما با کمترین امکانات و فضا هم در حال خدمت رسانی هستند، ولیکن این مشکلات در دراز مدت موجب آسیب دیدگی کارکنان خواهد شد .

همچنین پیش بینی منابع مناسب برای پرداخت حق و حقوق و اضافه کار کارکنان شیفتی زندانها که در محیطی پراسترس مشغول انجام وظیفه هستند،یکی از خواسته های مطرح شده از سوی مدیرکل زندانهای استان بود.

دکتر حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران پس از استماع درخواست مدیرکل زندانها قول مساعدت داد تا با بررسی تمام جوانب و تعامل با شهرداری ساری و سازمان جهاد کشاورزی و یا دیگر نهادها نسبت به رفع مشکلات اداره کل زندانهای استان اقدام نماید.

معاون سیاسی و امنیتی و مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران در بازدید میدانی از ساختمان فعلی اداره کل زندانهای استان دیدن کردند. /

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*