همایشی با محوریت « انقلاب اسلامی۴۰سال مکتب فکری امام (ره) نصرت الهی و ولایتمداری » در زندان ساری

 

همایش «انقلاب اسلامی،۴۰ سال مکتب فکری امام (ره) و نصرت الهی و ولایتمداری» ویژه کارکنان زندان ساری در سالن آمفی تئاتر زندان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان ساری به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران« همایشی با محوریت « انقلاب اسلامی۴۰سال مکتب فکری امام (ره) نصرت الهی و ولایتمداری » ویژه کارکنان زندان ساری در سالن آمفی تئاتر زندان برگزار شد.

ابراهیمی مدیر زندان و سخنران این همایش ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت ایام دهه مبارک فجر، یاد وخاطره امام راحل بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران وشهدای گلگون کفن میهن عزیز واسلامی را گرامی داشت.

وی بیان کرد؛ ایران، سرزمین ارزشها با مردمانی خداجو، عدالت خواه و حق پرست که متاسفانه سالها درسیطره حکام مستبد و زورگو و دست نشانده قرار گرفت. دورانی که برای کشور عقب ماندگی ، وابستگی  را به ارمغان داشت، اما درمیان این ناامیدی و استبداد امام خمینی (ره) ، با رسالت عظیم و پیامبر گونه ناجی کشور و ملت ایران شد .

ابراهیمی افزود، امام راحل درسالهای اوج خفقان و فشار با درایت و شجاعت و توکل و توسل به خداوند به میدان آمد و با اتکاء به الطاف الهی و همسویی و رشادت مردم بیدار و مسلمان و با نثار جان و مال وتحمل مشقت ها توانستند با سرنگونی حکومت فاسد پهلوی، انقلاب اسلامی را پیروز و نظام مقدس اسلامی را پایه ریزی نمایند.

وی اضافه کرد، با کمی تدبر وکنکاش درسیر شکل گیری و پیروزی انقلاب و رفتار و سیره حضرت امام (ره) و مردم انقلابی و همچنین بررسی ادامه رسالت امام توسط رهبری معظم انقلاب و تداوم وثبات ارزشها انقلاب درخواهیم یافت، آنچیزی که سبب شگل گیری ، پیروزی وثبات وتداوم انقلاب واعتلای آن گردیده، توکل به پروردگار و تبعیت از رهبری انقلابی و دینی و ولایتمداری مردم ایران است .

مردم در جهت تحقق ارزشها و اهداف آرمانی انقلاب اسلامی در زمان پیروزی وحفظ انقلاب از هیچ کوشش و تلاشی حتی اهداء جان و مال خود دریغ ننمودند.

رئیس زندان در ادامه گفت: ما درحقیقت میراث دار این گنجینه عظیم و رسالت الهی هستیم و جهت ثبات ،تقویت وگسترش فرهنگ اسلامی وکشور عزیمان وظائف خطیری به عهده داریم .

وی بیان کرد، داشتن تلاش و جدیت حداکثری در انجام وظائف شغلی و اجتماعی و تلاش درجهت حفظ دستاوردهای انقلاب و خون شهدا را از جمله وظائف مهم همه ملت و مردم دانسته است .

هدف اصلی انقلاب اسلامی ایران مبارزه با ظلم و ستم، نجات محرومین وخدمت به کوخ نشینان است وتحقق این هدف برای ما کارکنان زندان خدمت وکمک به مددجویان و خانواده های بی بضاعت زندانیان با روحیه جهادی وانقلابی است .

همچنین قرائت اشعار انقلابی به گویش مازنی توسط احدی از پرسنل شاعر، اجرای گروه سرود زندان و پذیرایی از کارکنان دیگر برنامه های این مراسم بود. /

همایش دهه فجر در زندان

همایش دهه فجر در زندان

همایش دهه فجر در زندان

همایش دهه فجر در زندان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*