ویژه برنامه هفته گرامیداشت مقام زن در زندان بابل

ویژه برنامه هفته گرامیداشت مقام زن با حضور کارکنان زن و مددجویان بند نسوان در زندان بابل برگزار شد .

 

حجت الاسلام والمسلمین رضا محمدیان، مسئول فرهنگی اداره زندان شهرستان بابل طی گزارشی به تشریح ویژه برنامه های اجرا شده به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) در زندان بابل پرداخت.

وی گفت: به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا (س)، روز مادر و هفته گرامیداشت مقام زن، ویژه برنامه های متعددی در زندان بابل برگزار شد و این زندان غرق در شادی و سرور بود.

حجت الاسلام محمدیان گفت: از مداحان مرد و زن اهل بیت عصمت و طهارت دعوت بعمل آمد تا در میان مددجویان مرد و زن حضور پیدا کرده و به مولودی خوانی بپردازند و از همه زندانیان به صرف شیرینی و شکلات پذیرایی شد.

مسئول فرهنگی زندان بابل اجرای ویژه برنامه جنگ شادی برای زندانیان زن به همراه اجرای بخش های شاد و متنوع و پذیرایی مفصل را از دیگر برنامه های این مناسبت مذهبی  عنوان کرد.

وی تصریح کرد، علی اکبر جعفرزاده رییس زندان هم در بخشی از این مراسم حضور پیدا کرد و پس از تبریک این ایام به تمامی زندانیان زن این نوید مسرت بخش را داد که اولاً به حساب همه آنها مبلغ ۵۰۰ هزار ریال به عنوان عیدی واریز و نیز به  آن دسته از زندانیانی که به لحاظ قانونی منعی برای اعزام به مرخصی ندارند، چند روز مرخصی تشویقی به یمن همین ایام اعطاء خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدیان، به اعطای ملاقات حضوری به صرف ناهار به زندانیان زن و خانواده هایشان اشاره کرد و گفت: تعداد ۳۰ نفر از مددجویان زن با تعداد حدود ۷۵ نفر از خانواده هایشان دیدار و به واسطه این ملاقات بخشی از آلام روحی آنها تسکین یافت.

وی همچنین افزود، به مناسبت این ایام مسابقات ورزشی ویژه کارکنان زن در رشته دارت و ویژه مددجویان زن در رشته های دارت، شطرنج و تنیس روی میز برگزار شد که در پایان به نفرات برتر هر رشته هدایایی به رسم یادبود اهداء گردید/

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*