کارگاه آموزشی کانون اصلاح و تربیت مازندران
کارگاه آموزشی کانون اصلاح و تربیت مازندران

کارگاه آموزشی ارتقای مهارتهای اخلاقی و زندگی در کانون اصلاح و تربیت مازندران برگزار شد

روابط عمومی کانون اصلاح تربیت استان مازندران از برگزاری کارگاه آموزشی ارتقای مهارت‌های اخلاقی و زندگی ویژه خانواده زندانیان در نکا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح وتربیت، از برگزاری کارگاه آموزشی ارتقای مهارت‌های اخلاقی و زندگی ویژه همسران و فرزندان زندانیان نکا خبر داد و اظهار داشت: این دوره آموزشی برای سومین سال متولی در شهرستان نکا برگزار می‌شود.

سید جلیل حسینی رئیس کانون اصلاح وتربیت گفت: کارگاه‌های آموزشی ارتقای مهارت‌های اخلاقی و زندگی برای گروه های مختلف هدف از جلمه مددجویان ، خانواده ها و کارکنان و سربازان وظیفه نیز برگزار می‌شود.

رئیس کانون اصلاح تربیت استان با اشاره به اینکه این دوره با همت انجمن حمایت ازخانواده زندانیان برگزار شده است ادامه داد: به منظور رفاه حال خانواده زندانیان خدمات مددکاری، قضایی، مشاوره و روانشناسی، بهداشتی و درمانی در طول برگزاری کارگاه آموزشی به صورت رایگان به خانواده زندانیان ارایه می‌شود.

وی گفت: آموزش یکی از ضروری‌ترین نیازهای همه اقشار جامعه است و این ضرورت در بین خانواده های تحت پوشش انجمن که از اقشار آسیب‌پذیر هستند از اولویت بالاتری برخوردار است.

حسینی به انواع خدمات انجمن حمایت زندانیان استان اشاره کرد و گفت: خدمات مختلف حمایتی، معیشتی، بهداشتی، درمانی، فرهنگی و تربیتی برای خانواده‌های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: این دوره آموزشی با حضور فرماندار شهرستان نکاء ، دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان و مدیر عامل انجمن حمایت خانواده زندانیان شرق استان برگزار و توسط اساتید مجرب تدریس مباحث مربوطه به خانواده مددجویان آموزش داده شد/ .

کارگاه آموزشی کانون اصلاح و تربیت مازندران

کارگاه آموزشی کانون اصلاح و تربیت مازندران

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*