کمک یک میلیارد و یکصد میلیون ریالی خیرین شهرستان نور در جشن گلریزان مجازی و غیرحضوری

خیرین شهرستان نور در اقدامی خداپسندانه و مشارکت در جشن گلریزان مجازی و غیر حضور میلغ یک میلیارد و یکصد میلیون ریال برای کمک به خانواده زندانیان نیازمند و آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهداء کردند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره زندان نور، در جشن گلریزان شهرستان نور که هر ساله به صورت حضوری در جهت حمایت از خانواده های زندانیان و کمک به آزاد سازی مددجویان جرائم غیر عمد برگزار می گردید، امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی و با حمایت شبکه های اجتماعی و رسانه ها و مشارکت مطلوب خیرین و مردم ایثارگر شهرستان نور برگزار شد.

سالاریان مدیرعامل انجمن حمایت از  زندانیان نور، ضمن تقدیر و تشکر از  کلیه خیرین شهرستان و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و امید به بازگشت سعادتمندانه زندانیان به آغوش جامعه و خانواده گفت : پایه گذار جشن های گلریزان شهید والامقام لاجوردی بود که امروز پس از سال ها هنوز این حرکت ارزشمند انقلابی و اسلامی در کشور جریان دارد.

وی در ادامه از آزاد سازی تعداد ۲۵ نفر از مددجویان زندان نور با کمک انجمن حمایت از زندانیان نور در سال ۹۸ خبر داد و  افزود :  بخش عمده زندانیان جزء اقشار کم درآمد جامعه هستند که فقر یکی از علل اساسی بزه و ناهنجاری در جامعه محسوب شده و در این راستا حمایت از خانواده های نیازمند و حل مشکلات معیشتی آنان اولویت اصلی انجمن های حمایت از زندانیان است .

در ادامه قنبری ، دادستان و رئیس هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نور نیز طی سخنانی گفت : از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این است که به خانواده و اصول خانواده اهمیت بسزائی داده می شود  .

وی افزود، به همین منظور انجمن حمایت از زندانیان در سراسر کشور با هدف تحکیم بنیاد خانواده تلاش نموده  و از بروز مشکلات مالی که باعث بزه در جامعه و گسسته شدن خانواده می شود، جلوگیری می کنند.

در پایان با کمک تعداد خیرین حاضر در جلسه انجمن از حمایت زندانیان و حمایت غیر حضوری خیرین شهرستانی مبلغی بیش از یک میلیارد و یکصد میلیون ریالی به منظور آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد و کمک به خانواده زندانیان نیازمند جمع آوری گردید./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*