کمک۲میلیارد و۵۰۰ میلیون ريالی خیرین برای آزادی زندانیان نیازمند قائمشهر

مردمان خیر و نیکوکار شهرستانهای قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار وسیمرغ برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اهداء کردند.

 

“سید سعید رحمتی” رئیس زندان شهرستان قائمشهر بیان کرد، به منظور کمک به خانواده زندانیان نیازمند در پنج حوزه قضایی قائمشهر، سوادکوه سوادکوه شمالی ، جویبار و سیمرغ در ماه مبارک رمضان جشن گلریزان برگزار شد.

وی افزود، این جشنها در راستای کمک و مساعدت هر چه بیشتر انجمن حمایت از زندانیان به خانواده های تحت پوشش و آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد اجرا گردید.

رئیس زندان قائمشهر بیان کرد، کمکهای خیرین در پنج حوزه قضایی با توجه به اعتمادی که به انجمن حمایت از زندانیان داشتند به بیش از ۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال رسید .

“رحمتی” کمکهای مردمان خیر و نیکوکار شهرستان قائمشهر را ۷۸۵/۵۰۰/۰۰۰ ريال و مبلغ جمع آوری شده در شهرستانهای سوادکوه و سوادکوه شمالی را ۴۶۳/۰۰۰/۰۰۰ ريال عنوان کرد .

رئیس زندان قائمشهر مبالغ جمع آوری شده در شهرستان سیمرغ را۳۰۴/۵۰۰/۰۰۰ ريال و شهرستان جویبار را ۹۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ريال بیان کرد .

ابراهیمی مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان قائمشهر نیز طی گزارشی اعلام کرد، مبالغ جمع آوری شده صرف تهیه سبد کالا، بن تحصیلی، بن خرید برای خانواده و فرزندان زندانی و آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد می شود.

وی جشن گلریزان را یکی از سنتهای نیک در ماه مبارک رمضان دانست که با مشارکت مردمان خیر و نیکوکار زمینه رفع مشکلات انسانهای آبرومند در زندانها و تأمین مایحتاج زندگی آنان فراهم می گردد.

ابراهیمی کمک های خیرین را شاخصی موثر در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در جامعه برشمرد که در ساماندهی زندانیان و خانواده های آنان نقش مهمی ایفاء خواهد کرد./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*