۱۴۱۷ نفر از زندانیان ندامتگاه محکومین مواد مخدر مازندران مشمول عفو مقام معظم رهبری شدند

 

رئیس ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان مازندران بیان کرد، ۱۴۱۷ نفر از زندانیان این ندامتگاه مشمول عفو مقام معظم رهبری شده که ۶۷۳ نفر تا به حال آزاد شدند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران، علیرضا داداشی رئیس ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان مازندران خبرداد، در راستای بخشش و رافت اسلامی و عفو مقام معظم رهبری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران  تعداد  ۱۴۱۷ نفر از مددجویان مشمول این عفو شدند که از این تعداد تا آخرین روز سال گذشته  ۶۷۳ نفر آزاد و به کانون گرم خانواده ملحق شدند.

 وی افزود، با توجه به ازدیاد پرونده ها روند رسیدگی ادامه داشته و نتیجه نهایی متعاقباً به سمع و نظر مردم عزیز خواهد رسید .

  داداشی بیان کرد، به مناسبت عید باستانی نوروز با همکاری بسیار مطلوب مراجع قضایی به  ۸۵۰ نفر از مددجویان واجد شرایط  مرخصی نوروزی اعطا گردید.

وی اضافه کرد، این مرخصی با هدف تحکیم کانون خانواده، افزایش حس خودباوری نزد مددجویان و جامعه پذیری آنان مورد توجه قرار می گیرد .

رئیس ندامتگاه محکومین مواد مخدر مازندران  افزود، ضمن آرزوی سال خوش و پرخیر و برکت برای مددجویان عزیز و خانواده های آنان، انتظار داریم که مددجویان تا پایان مرخصی با ذهنیت و نگرش مثبت خوشحالی خانواده و بازگشت هدایتگرایانه برای دیگر زندانیان در حال حبس داشته باشند.

داداشی هدف اصلی  ارائه تسهیلات رفاهی به زندانیان را اصلاح و تربیت و هدایت آنان به زندگی شرافتمندانه عنوان کرد که شخص زندانی و خانواده نقش مهمی در این تحول و بازگشت دارند ./  

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*